ECO VENTIS – NOWOCZESNE POCHŁANIACZE WILGOCI
mtm-1
mtm-5
mtm-6
mtm-4
mtm-3
mtm-2
mtm-7
previous arrow
next arrow

MTM Industries Sp. z o.o. już od 10 lat specjalizuje się w produkcji samochodowych i domowych odświeżaczy powietrza. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością potwierdzoną certyfikatami i licznymi nagrodami. Nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość materiałów oraz technologicznie zaawansowane linie produkcyjne sprawiły iż znaleźliśmy uznanie na wielu światowych rynkach, gdzie nasze produkty są obecne na stałe.

Zachęceni sukcesem i bogaci doświadczeniem oraz posiadaną wiedzą postanowiliśmy wejść na nowy, jednak nie tak dla nas odległy, rynek pochłaniaczy wilgoci. Postanowiliśmy w tych produktach połączyć ich podstawową funkcję , którą jest eliminowanie nadmiaru wilgoci, z naszą ekspercką wiedzą w dziedzinie zapachowego odświeżania wnętrz.

Z tego połączenia, wiedzy i technologii, powstały produkty Eco Ventis charakteryzujące się innowacyjnością, wysoką skutecznością działania i niebanalnym wyglądem. Połączenie tych trzech elementów sprawia iż produkty te znajdują klientów w wielu krajach na całym świecie.

Zapraszamy do świata innowacyjnych pochłaniaczy wilgoci Eco Ventis.